اموزش نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV  - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

اموزش نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV 

اموزش نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV

قابل ذکر است این نرم افزار هم روی گوشی های ایفون قابل نصب است و هم روی اپل تیوی

نرم افزار GSE SMART IPTV یکی از قوی ترین نرم افزار پخش ایپی تیوی در اپل تیوی میباشد و کاربرد بسیار عالی و سرعت پخش بالای دارد

در این پست ، یک روش ساده گام به گام برای اموزش و راه اندازی IPTV در Apple TV ارائه می دهیم. برای پخش محتوای مورد علاقه خود در Apple TV خود ، راهنمای زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: Apple TV را راه اندازی کرده و App Store را باز کنید.

 

 

مرحله 2: در App Store ، به نوار جستجو بروید که در بالای صفحه قرار دارد.

 

خرید IPTV

مرحله 3: برای جستجو در برنامه ها سرچ بزنید IPTV

مرحله 4: لیستی از پخش کننده های IPTV روی صفحه ظاهر می شود که در آن شما باید GSE SMART IPTV (یکی از بهترین و پرکاربردترین برنامه IPTV است ) را انتخاب کنید.

 

مرحله 5: روی دکمه نصب کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

مرحله 6: چند دقیقه منتظر بمانید تا برنامه بر روی Apple TV نصب شود. پس از اتمام نصب ، روی Open ضربه بزنید تا برنامه IPTV در Apple TV راه اندازی شود.

مرحله 7: روی دکمه افزودن لیست پخش کلیک کنید.

مرحله 8: سپس روی فایل لیست پخش از راه دور کلیک کنید.

مرحله 9: آدرس لیست پخش M3U و آدرس EPG که توسط ارائه دهنده IPTV ارائه شده است را وارد کرده و نام لیست پخش را تایپ کنید. سپس روزهای Channel Refresh و EPG Refresh را انتخاب کنید. پس از وارد کردن جزئیات ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

مرحله 10: منتظر بمانید تا برنامه همه کانال های Apple TV را بارگیری کند. اکنون می توانید از همه کانال های مورد علاقه خود در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید.

فروش IPTV

اینها راه های نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV هستند. با استفاده از خدمات IPTV می توانید از دسترسی مستقیم به کانال ها لذت ببرید.

از کجا می توان اشتراک IPTV را برای Apple TV پیدا کرد؟
انتخاب ارائه دهنده مناسب IPTV برای همه کاربران کار دشواری است زیرا هر ارائه دهنده دارای ویژگی های منحصر به فرد و تعداد زیادی کانال تلویزیونی است. ارائه دهندگان IPTV 24 ساعت کار می کند تا چندین محتوای با کیفیت را در دستگاه مربوطه شما ارائه دهد. کاربران باید ویژگی های ارائه دهنده مربوطه را بررسی کنند زیرا ویژگی های ارائه دهنده خدمات باید تمام نیازهای شما را برآورده کند.

 

ایپی تیوی روی Apple TV

فعالسازی ایپی تیوی روی Apple TV اموزش نصب اکانت ایپی تیوی روی اپل تی وی خرید اکانت ایپی تیوی اپل تیوی فعالسازی اکانت iptv در Apple TVخرید اکانت ایپی تیوی Apple TV خرید ایپی تیوی Apple TV نصب و فعالسازی اکانت ایپی تیوی در تلویزیون های اپل فروش اکانت ایپی تیوی تلویزیون اپل