ایپی تیوی ماهواره فروش IPTV روی تلویزیون هوشمند برای تلویزیون سونی تلویزیون الجی  - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

ایپی تیوی ماهواره فروش IPTV روی تلویزیون هوشمند برای تلویزیون سونی تلویزیون الجی 

ایپی تیوی ماهواره  Eutelsat 5 West A فروش IPTV روی تلویزیون هوشمند

در اصل برای طول عمر 15 سال طراحی شده بود، پس از 20 سال فعالیت، از رده خارج شده است. این ماهواره از مدار به بیش از 400 کیلومتر بالای قوس زمین ثابت منتقل شد.

ایپی تیوی ماهواره فروش IPTV روی تلویزیون هوشمند برای تلویزیون سونی تلویزیون الجی

خرید اکانت ایپی تیوی تلویزیون اندرویدی

آخرین عملیات برای غیرفعال کردن منبع فرکانس رادیویی باقیمانده از مرکز کنترل ماهواره ای Issy-les-Moulineaux در 13 ژانویه 2023 انجام شد.

ماهواره ای بر اساس پلت فرم Spacebus 3000B3 که توسط شرکت آن زمان Alcatel Alenia Space (در حال حاضر Thales Alenia Space) تولید شده بود، در ابتدا با نام Stellat ساخته شد. مدت کوتاهی پس از پرتاب در ژوئیه 2002، ماهواره توسط یوتلست خریداری شد و به آتلانتیک برد 3 تغییر نام داد و از موقعیت مداری 5 درجه غربی کار را آغاز کرد و در طول عمر عملیاتی خود باقی ماند. این ماهواره در سال 2012 نام جدید Eutelsat 5 West A را به خود اختصاص داد و از اواخر سال 2019 در یک مسیر مداری فعالیت می کرد که باعث شد ماهواره عمر طولانی داشته باشد.

در ژانویه 2020، خدمات به ماهواره جدید Eutelsat 5 West B منتقل شد که تداوم خدمات را برای مشتریان تضمین کرد. Eutelsat 5 West A تا زمان از کار افتادن خود به کار خود ادامه داد و عمدتاً اتصال دریایی را فراهم کرد.

همچنین Eutelsat 5 West A انتقال به پخش تلویزیون دیجیتال را امکان پذیر کرد، به ویژه در فرانسه در اوایل دهه 2000 زمانی که فناوری تلویزیون آنالوگ به دیجیتال تبدیل شد.