ایپی تیوی پریما فیلا IPTV - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

ایپی تیوی پریما فیلا IPTV

به گفته لوکاس کوبات، مدیر استراتژی گروه پریما، «ما اولین کسی در بازار هستیم که از اپراتورهای IPTV تقاضا می‌کنیم که انتقال سریع تبلیغات را محدود کنند، حتی اگر این موضوع سال‌هاست که روی میز بوده است. وضعیت پرش از تبلیغات به تدریج برای ما مانند تلویزیون تجاری غیرقابل تحمل شده است. این واقعیت که پخش مجدد برنامه ها و حذف تبلیغات مرتبط با آن به طور فزاینده ای محبوب می شود نیز نقش مهمی در تصمیم گیری ما دارد. به همین دلیل، ما تا 300 میلیون کرون در سال ضرر می‌کنیم که می‌توانیم به صورت گذشته در تولید برنامه‌های دیگر سرمایه‌گذاری کنیم. ما متوجه هستیم که کل فرآیند پیاده سازی برای همه طرف ها چالش برانگیز است، ما سعی کردیم به صحبت های اپراتورها گوش دهیم و به مشتریان خود اجازه دهیم تا انواع مختلفی را با تبلیغات بسیار کمتر ارائه دهند.

وی افزود: ما از اپراتورها قدردانی می کنیم که در طول زمان دلایل گام ما را درک کردند و هنگام اجرای پروژه سوالات و پیشنهادات سازنده را برای ما ارائه کردند. به عنوان بخشی از پیاده سازی، اکثر اپراتورها راه حلی فنی پیدا کردند که به مشتریان خود اجازه می دهد تنها نیمی از حجم تبلیغات پس انداز را در مقایسه با پخش زنده ردیابی کنند.

پریما خاطرنشان می کند که SledovaniTV.cz که در بیش از 250000 خانوار دریافت می شود، یکی از اولین اپراتورهایی است که برای تغییرات آماده شده و راه حل های خود را اجرا می کند که تجربه کاربر را بهبود می بخشد. مدیر فروش آن Michal Jura گفت: «اگرچه ما از اجرای محدودیت های پرش تبلیغات هیجان زده نیستیم و می دانیم که این تداخلی در راحتی بیننده است، ما سعی کرده ایم این ویژگی را طوری طراحی کنیم که کاربران همچنان بتوانند از پخش لذت کامل ببرند. در عین حال، آنها می توانند بسته اضافی “پریما بدون تبلیغات” را با هزینه ماهانه خریداری کنند که به آنها امکان می دهد هنگام ردیابی به طور خودکار از تبلیغات رد شوند.

در یک توسعه مرتبط، O2 TV ترتیب کانال های تلویزیونی را در EPG خود تغییر می دهد، کانال های Nova را به سمت بالا می برد و کانال های Prima را در 1 ژوئن کاهش می دهد. به گفته O2 TV، این به دنبال توافق تجاری جدید با Nova است. O2 TV همچنین خاطرنشان می کند: “با توجه به الزامات سختگیرانه FTV Prima، ما چاره ای جز حذف کامل عملکرد اسکرول رو به جلو در کانال های آن نداشتیم”.