ایپی تیوی کانال ورزشی DAZN 1 HD با arya iptv - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

ایپی تیوی کانال ورزشی DAZN 1 HD با arya iptv

کانال ورزشی DAZN 1 HD رایگان در Astra 19.2E

فروش iptv کانال DAZN 1 +CANAL

ایپی تیوی کانال ورزشی DAZN 1 HD با arya iptv

خرید ایپی تیوی ارزان با کیفیت عالی بازگشای کانال های ورزشی DAZN قوی ترین سرور ایپی تیوی اسمارت ایپی تیوی کانال های استرا  درجه را با کیفیت بالا دریافت کنید
خبر تکمیلی در خصوص راه اندازی کانال DAZN 1 از طریق ماهواره ASTRA 19.2E آنکه ، جهش فرانسوی کانال ورزشی DAZN 1 از ابتدای هفته جاری در حالت آزمایشی از طریق سیستم ماهواره ای Astra اروپا در موقعیت 19.2 درجه شرقی پخش می شود. سیگنال ایستگاه برای مدت کوتاهی در دسترس همه بینندگان بصورت FTA است. این ایستگاه با وضوح بالا (HDTV)، یعنی در 1920×1080 با تفسیر فرانسوی و صدا در فرمت Dolby Digital (AC3) مخابره می شود.

این برنامه هنوز به نام خود پخش نمی شود و بنابراین لازم است برنامه با شناسه سرویس 8620 را در لیست برنامه های فرکانس مشخص شده جستجو کنید.

لطفا توجه داشته باشید که این یک پخش آزمایشی از یک برنامه پولی (pay-tv) است. بنابراین برنامه به زودی در سیستم های Viaccess و Nagra MA کدگذاری خواهد شد.

آزمایش‌های آغاز شده نتیجه مشارکت استراتژیک توزیع DAZN با گروه +CANAL است.  هر دو طرف در آگوست 2023 همکاری خود را اعلام کردند. گروه پخش بین المللی DAZN در حال ورود به بازار فرانسه است قصد رقابت برای دستیابی به پخش مسابقات Ligue 1 Uber Eats را دارد. اکثر ویدیوهای خارجی برای DAZN 1 France با تفسیر انگلیسی و زیرنویس فرانسوی پخش می‌شوند.

پارامترهای فنی DAZN 1 HD: