حل مشکل نرم smarter iptv pro در تلویزیون الجی و سامسونگ با تغیر dns - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

حل مشکل نرم smarter iptv pro در تلویزیون الجی و سامسونگ با تغیر dns

آموزش تنظیم و تغییر DNS تلویزیون سامسونگ

مشترکین گرامی اریا ایپی تیوی

طی چند ماه اخیر با توجه به محدودیت های اینترنت کشور و اینترنت بین المللی جهت رفع مشکل کندی اینترنت و حل نرم افزار های ایپی تیوی همانند SMARTER IPTV PRO

پیشنهاد میگردد این تنطیمات راحل روی تلویزیون الجی و سامسونگ خود اعمال کنید

با تنطیم این DNS ها مشکل ای پی تی شما حل خواهد شد

پیشنهاد ما استفاده از DNS گوگل میباشد چنانچه با این دی ان اس مشکل رفع نشد از DNS های سایر شرکت ها همانند کلود فلر و .. استفاده نمایید

 

یکی از کارهایی که می توان برای بهبود عملکرد تلویزیون های سامسونگ، خصوصا تلویزیون های هوشمند این برند انجام داد، تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ است. اما تنظیم DNS به چه معناست و چه کاربردی دارد؟ تغییر DNS تلویزیون سامسونگ با هدف بهبود قابلیت اتصال این دستگاه ها به اینترنت انجام می شود.

از آن جایی که می توان دستگاه ها و تلویزیون های هوشمند جدید را به اینترنت متصل کرد و به این ترتیب از قابلیت های بیشتری در این دستگاه ها بهره برد، یکی از کارهایی که در این تلویزیون ها به منظور بهبود اتصال به اینترنت انجام می شود، همین اعمال یک سری تغییرات و تنظیمات مجدد در DNS است.

DNS در واقع مخفف عبارت Domain Name Server است و وظیفه آن ترجمه کردن یک آدرس آی پی در نوار جست و جو بوده تا به این ترتیب آدرس سایتی که در وب به دنبال آن هستیم تنها در قالب یک سری اعداد نمایش داده نشود. هدف از تغییر و تنظیم مجدد DNS بهبود وب گردی و افزایش سرعت اینترنت است.

از طرفی نیز می توان با این تغییرات محدودیت های جغرافیایی را دور زد. حال با توجه به این موارد، در ادامه با آموزش نحوه تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ با ما همراه باشید.

پیشنهاد ما این DNS ها
8.8.8.8
8.8.4.4

تغییر Region برای تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ

اولین قدمی که باید برای تغییر DNS تلویزیون samsung انجام داد، تغییر تنظیمات Region است. به این ترتیب می توان محدودیت های جغرافیایی اتصال به نت و وب گردی در سایت های مختلف را دور زد تا کیفیت و دسترسی به سرویس های بین المللی بهبود یابد. در واقع در این مرحله شما منطقه جغرافیایی و نام کشور مبدا را تغییر می دهید. برای تغییر Region و تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ مسیر زیر را دنبال کنید:

  • روی دکمه منوی ریموت کنترل بزنید تا وارد صفحه منو شوید.
  • در این بخش گزینه System و سپس Setup را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعدی گزینه Smart Hub Terms & Conditions را انتخاب کنید.
  • حال روی گزینه Privacy & Policy کلیک کنید.

در ادامه باید به ترتیب دکمه های زیر را روی ریموت تلویزیون فشار دهید تا لیست کشورهای مختلف برای شما نمایش داده شود:

Mute – Return – Volume Up – Channel Up – Mute

 

نحوه تنظیم و تغییر آدرس آی پی در تلویزیون سامسونگ

یکی دیگر از کارهایی که می توان برای تغییر و تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ انجام داد، اعمال تغییرات در آدرس آی پی است. برای این منظور باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • دکمه منوی روی ریموت کنترل را زده تا وارد صفحه منوی تلویزیون شوید.
  • در این صفحه گزینه های Network و Network Status را انتخاب کنید.
  • در ادامه روی گزینه IP Settings کلیک کنید.
  • در صفحه بعدی بخش تنظیمات DNS را انتخاب کنید.
  • برای اعمال تنظیمات در این بخش روی گزینه Enter Manually کلیک کنید.
  • در این بخش می توانید به صورت دستی آدرس آی پی مورد نظر خود را در این قسمت وارد کنید تا تغییرات مد نظر اعمال شوند.
پیشنهاد ما این DNS ها
8.8.8.8
8.8.4.4

تنظیم و تغییر DNS تلویزیون samsung از طریق مودم

گزینه دیگری که برای تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ در اختیار کاربران است، اعمال این تغییرات از طریق مودم یا روتر است. در نتیجه می توان از طریق پنل مدیریت مودم این تغییرات را اعمال کرد. در تمامی دستگاه هایی که به مودم متصل می شوند می توان با دسترسی به صفحه مدیریت مودم، تغییرات مورد نیاز در تنظیمات DNS را انجام داد.

با ورود به پنل مدیریت مودم باید وارد بخش تنظیمات پیشرفته شبکه شوید. در آنجا گزینه تنظیمات مربوط به DNS را مشاهده خواهید کرد و می توانید از این طریق تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ را انجام دهید.

نکاتی مهم در تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ

اولین نکته ای که باید قبل از تغییر DNS تلویزیون سامسونگ در نظر داشته باشید این است که حتما باید آدرس آی پی دستگاه مورد نظر را رجیستر کرده باشید. در واقع برای بهره بردن از سرویس هوشمند DNS در تلویزیون باید ابتدا آدرس آی پی آن را ثبت کرد.

روش انجام این کار با توجه به نوع ارائه دهنده سرویس DNS متفاوت خواهد بود. برای مثال برخی از کمپانی ها در محصولات خود بخشی خودکار با عنوان Automatically register my IP address را قرار داده اند تا به این ترتیب آدرس آی پی به صورت اتوماتیک ردیابی و به روز رسانی شود.

نکته بعدی این که برای تنظیم DNS تلویزیون سامسونگ می توان از آدرس سرورهای مختلف و شناخته شده استفاده کرد. با استفاده از این آدرس سرورهای مختلف DNS ( البته مواردی شناخته شده و معتبر ) که بتوان به آنها اعتماد کرد، می توان از کیفیت بالاتر خدمات اینترنت و وب گردی بهره برد.