فروش ایپی تیوی لیگ برتر انگلیس با beIN Sports - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

فروش ایپی تیوی لیگ برتر انگلیس با beIN Sports

فروش ایپی تیوی لیگ برتر انگلیس با beIN Sports

فروش اکانت IPTV لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا از اریا ایپی تیوی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت IPTV فروش ایپی تیوی ورزشی
گزارش شده است که پخش کننده تلویزیون پولی فرانسوی beIN Sports شاهد افزایش تعداد مشترکین خود از 2.2 میلیون به 2.7 میلیون در طول جام جهانی فیفا در قطر بوده است.

فروش ایپی تیوی لیگ برتر انگلیس و قهرمانان اروپا IPTV

پخش کننده BeIN در فرانسه حق هر بازی از جام جهانی را دارد که 36 مورد آن به صورت انحصاری است. پخش کننده تجاری TF1 نزدیک به 28 مسابقه از جمله هر مسابقه فرانسه را نشان می دهد.

تعداد مشترکین BeIN با راهیابی فرانسه به فینال جام جهانی، جایی که روز یکشنبه با آرژانتین دیدار خواهد کرد، افزایش یافته است. پوشش پخش کننده از پیروزی شنبه گذشته در مرحله یک چهارم نهایی مقابل انگلیس به طور متوسط کمی بیش از یک میلیون بیننده جذب کرد.

طبق گزارش ، beIN در طول جام جهانی 500000 مشترک اضافه کرده است. در طول جام جهانی 2014، تعداد مشترکین beIN از مرز 2 میلیون نفر گذشت، در حالی که در سال 2018 این تعداد با 400000 افزایش به 4 میلیون نفر رسید.

از آن زمان، پایان پوشش لیگ 1 (در سال 2020) و پوشش لیگ قهرمانان اروپا (در سال 2018) منجر به کاهش تعداد مشترکان شد، اما پخش کننده امیدوار است که مشتریان جدید پس از جام جهانی حفظ شود.

فروش ایپی تیوی بین اسپرت با کیفیت و ثبات عالی

در اوایل سال 2020، beIN توزیع انحصاری و قرارداد مجوز فرعی لیگ 1 را با پخش کننده تلویزیون پولی فرانسوی Canal Plus تکمیل کرد. طبق این قرارداد، Canal Plus تمام کانال‌های برتر beIN Sports را در بسته‌های خود حمل می‌کند و beIN Sports را بین اپراتورها در بازار فرانسه توزیع می‌کند.

پرتماشاگرترین بازی جام جهانی در سایت beIN تاکنون، بازی یک چهارم نهایی بین برزیل و کرواسی بود که میانگین تماشاگران 1.31 میلیون بیننده و اوج نزدیک به دو میلیون تماشاگر را جذب کرد. بازی مرحله یک هشتم نهایی بین مراکش و اسپانیا به طور میانگین 963000 بیننده در سایت beIN جذب کرد.

روز سه‌شنبه، پیش از دو نیمه نهایی، beIN اعلام کرد که از زمان شروع جام جهانی تا کنون 4.2 میلیون بیننده در روز و در مجموع 18.8 میلیون بیننده ثبت کرده است.

برای پوشش دیجیتال، BeIN اعلام کرده است که برای کل بازدیدهای ویدیوهای خود در کل مسابقات، رقم 359 میلیون را ثبت کرده است.