پکیج iptv ایپی تیوی کانال Cosmote - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

پکیج iptv ایپی تیوی کانال Cosmote

پکیج iptv ایپی تیوی کانال Cosmote

فروش ایپی تیوی مسابقات قهرمانی جهانی فرمول یک از ایپی تیوی قوی فروش ایپی تیوی فرمول یک با کیفیت عالی اکانت فرمول یک پخش کننده تلویزیون پولی Cosmote TV یونان حقوق مسابقات قهرمانی جهانی فرمول یک را در یک قرارداد با پخش کننده خدمات عمومی ERT که فصل 2022 را پوشش می دهد، و از 18 مارس شروع می شود، تمدید کرد.

خرید اکانت ایپی تیوی

ست 24 ایپی تیوی قوی ترین مرجع ایپی تیوی در ایران

پخش کننده تلویزیون پولی اعلام کرد که حق برگزاری مسابقات زنده، مسابقات مقدماتی و تمرینات را به دست آورده است. پوشش به صورت زنده در کانال های Cosmote Sport آن نشان داده می شود، در حالی که مسابقات یکشنبه نیز با کیفیت فوق العاده بالا از طریق کانال Cosmote Sport4K پخش می شود.

فروش iptv

فروش iptv پلتفرم Cosmote همچنین در چرخه قبلی، که از سال 2019 تا 2021 ادامه داشت، حق پخش زنده را از ERT دریافت کرده بود تلویزیون Cosmote که متعلق به شرکت Deutsche Telekom است، به عنوان دارنده حقوق MotoGP و مسابقات قهرمانی جهانی رالی، جایگاه پیشرو در پوشش ورزش موتورسواری در یونان دارد، در حالی که دارای یک کانال اختصاصی موتوراسپرت به نام Motorvision است مجموعه موتوراسپورت آن همچنین شامل حقوق فرمول 2، فرمول 3، سری W و Moto-E می باشد.