فروش ایپی تیوی BT Sport - فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

فروش ایپی تیوی BT Sport

فروش ایپی تیوی BT Sport

اکانت ایپی تیوی BT Sport پکیج ایپی تیوی انگلستان بازگشای کانالهای ورزشی BT Sport روی iptv گلوبال ایپی تیوی و اسمارت ایپی تیوی با کیفیت عالی پخش تمامی لیگ های انگلستان از کانالهای BT Sport توسط iptv سایت

دو پخش کننده برجسته، BT Group و Warner Bros. دیسکاوری تا پایان سال 2022 کانال های ورزشی خود را در بریتانیا و ایرلند ادغام خواهند کرد. 50:50 تمام حقوق ورزشی فعلی BT Sport و Eurosport UK، از جمله لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا یوفا، لیگ برتر، لیگ برتر راگبی، UFC، بازی های المپیک، آزاد استرالیا و تنیس رولان گاروس و مسابقات دوچرخه سواری Tour de France و Giro d’Italia و فعالیت های عملیاتی BT Sport به Warner Bros منتقل می شود در ابتدا، کانال های BT Sport و Eurosport UK برندهای جداگانه ای در جزایر بریتانیا خواهند بود، اما در آینده تحت یک برند فعالیت خواهند کرد.

محتوای ورزشی ترکیبی BT Sport / Eurosport در پلتفرم‌ها و برنامه‌های BT و Warner Bros در دسترس مشتریان جدید و فعلی قرار خواهد گرفت. این سرمایه‌گذاری مشترک همچنین قرارداد جدیدی را با Sky امضا خواهد کرد تا در دسترس بودن محتوای BT Sport / Eurosport را در پلتفرم تلویزیون پرداخت DTH گسترش دهد.

اکثر مشتریان BT TV و مشترکین مستقیم BT Sport به سرویس پخش جدید ایپی تیوی کانال Discovery و بنابراین به محتوای نمایش داده شده در Eurosport، به عنوان بخشی از اشتراک های موجود خود دسترسی خواهند داشت.

خرید اکانت iptv bt sport

از اسمارت ایپی تیوی با بهره گیری از تکنیک های جدید ایپی تیوی