- فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

فروش ایپی تیوی قدرتمند Arya IPTV

خرید ایپی تیوی قدرتمند GET IPTV قوی ترین سرور IPTV در سطح ایران با بیش از 100,000 هزار کانال

فروش iptv کانال های DAZN

فروش ایپی تیوی کانال های ورزشی dazn المان توسط اریا ایپی تیوی قوی ترین سرور ایپی تیوی خاورمیانه

فروش iptv کانال های DAZN از طریق تصاحب آژانس رسانه های اجتماعی Team Whistle مستقر در ایالات متحده خود را به مقصد ورزشی پیشرو در جهان تبدیل کرده است. علاوه بر این تصاحب قرارداد حقوقی تلویزیونی جدید نیز از سوی DAZN در چندین کشور وجود دارد.

اگر بخواهیم در یک لحظه به مجموعه حقوق چشمگیر DAZN که دامنه دسترسی او را گسترش می دهد و ارائه دهنده پخش جریانی ورزشی را به خانه فوتبال در سایر کشورهای اروپایی تبدیل می کند. نگاهی بیندازیم در یک لحظه، DAZN نه تنها محتوای ورزشی محلی محبوب در آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، کانادا، ایالات متحده آمریکا و بریتانیا، بلکه اکنون در بلژیک، پرتغال و تایوان نیز ارائه می دهد. همچنین در بلژیک، لیگ فوتبال داخلی (Jupiler Pro League) از طریق DAZN در دسترس می باشد و در پرتغال حقوق بین المللی فوتبال مهم مانند لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا را توزیع می کند.

پخش کننده DAZN با تصاحب حقوق تلویزیونی جذاب با بیش از 700 میلیون دنبال کننده در همه کانال ها و شبکه رو به رشدی که پنج میلیارد بازدید در ماه ایجاد می کند، دسترسی و استراتژی جدیدی را برای ادامه تعامل با بینندگان طراحی کرده است.  از جمله موارد دیگر توجه طرفداران هنرهای رزمی را نیز به خود جلب کرده است:

با لیگ مبارزان حرفه ای (PFL)، اکنون رویدادهای PFL را منحصراً در آلمان، اتریش و سوئیس پخش می کند. طبق اطلاعات، PFL دومین شرکت بزرگ MMA در جهان است.  شایان ذکر است سال گذشته، DAZN وارد یک سرمایه گذاری مشترک با PFL شد تا به طور مشترک PFL اروپا را تأسیس کند. در ارتباط با سرمایه گذاری مشترک برای PFL اروپا، DAZN همچنین حقوق رسانه ای انحصاری طولانی مدت را برای تمام رویدادهای جهانی PFL در آلمان، اتریش و سوئیس توزیع می کند.